S-25A320B0A-J8T2U3
DigiKey Part Number
1662-S-25A320B0A-J8T2U3TR-ND - Tape & Reel (TR)
1662-S-25A320B0A-J8T2U3CT-ND - Cut Tape (CT)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S-25A320B0A-J8T2U3
Description
IC EEPROM 32KBIT SPI 8SOPJ
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EEPROM Memory IC 32Kbit SPI 6.5 MHz 8-SOP-J
Category
Clock Frequency
6.5 MHz
Mfr
Write Cycle Time - Word, Page
4ms
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Voltage - Supply
2.5V ~ 5.5V
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)