BTJ122525T2L0 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BTJ122525T2L0 |
Description | SMD, 1225, HIGH THERMAL CONDUCTI |
Manufacturer Standard Lead Time | 23 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 0 Ohms Jumper Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 |
Datasheet | Datasheet |
Category | Operating Temperature -55°C ~ 155°C |
Mfr | Package / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
Series | Supplier Device Package |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ratings AEC-Q200 |
Part Status Active | Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm) |
Resistance | Height - Seated (Max) 0.033" (0.84mm) |