PBB-11821-4
DigiKey Part Number
PBB-11821-4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PBB-11821-4
Description
BOX PLASTIC GRAY 9.13"L X 3.15"W
Detailed Description
Box Plastic, Fiberglass/Polyester, Polycarbonate Gray Cover Included 9.134" L x 3.150" W (232.00mm x 80.00mm) X 3.346" (85.00mm)
Thickness
0.118" (3.00mm)
Features
Pushbutton Holes - 4
Size / Dimension
9.134" L x 3.150" W (232.00mm x 80.00mm)
Height
3.346" (85.00mm)
Area (L x W)
28.8in² (186cm²)