BZX84C11-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 2 147
Datasheet
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Direct
Comchip Technology
Comchip Technology
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
In Stock: 32
onsemi
Zener Diode 11 V 300 mW ±5% Surface Mount SOT-23-3