IS1000HGDV
IS1000HGDV
DigiKey Part Number
TL2523-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IS1000HGDV
Description
TRANSFORMER MED GRADE ISOL
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Category
Voltage - Primary
100V, 125V, 200V, 250V
Manufacturer
Eaton Tripp Lite
Voltage - Secondary
115V, 230V