P22/13/I-3F46
P22/13/I-3F46
P22/13/I-3F46
DigiKey Part Number
1779-1127-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
P22/13/I-3F46
Description
FERRITE CORE P 3F46 2PC SET
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Uncoated 3F46 Ferrite Core P (Pot Core) Type Length Width 0.866" (22.00mm) Diameter 0.528" (13.40mm) Height
Category
Supplier Device Package
P 22 x 13
Manufacturer
Ferroxcube
Material
3F46
Packaging
Bulk
Diameter
0.866" (22.00mm)
Part Status
Active
Finish
Uncoated
Core Type
P (Pot Core)
Height
0.528" (13.40mm)