PQ50/50-3F36
DigiKey Part Number
1779-1223-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PQ50/50-3F36
Description
FERRITE CORE PQ 3F36 2PC SET
Detailed Description
Uncoated 3F36 Ferrite Core PQ Type 2.008" (51.00mm) Length 1.260" (32.00mm) Width Diameter 1.969" (50.00mm) Height
Category
Material
3F36
Height
1.969" (50.00mm)
Length
2.008" (51.00mm)
Width
1.260" (32.00mm)