MA8025E12D-FSR
MA8025E12D-FSR
MA8025E12D-FSR
DigiKey Part Number
1570-1683-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MA8025E12D-FSR
Description
FAN 80X25MM SLEEVE 12VDC WIRE
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Fan 12VDC Square - 80mm L x 80mm H Sleeve 2 Wire Leads
Category
Size / Dimension
Square - 80mm L x 80mm H
Mfr
Width
25.00mm