086-14SMR+
DigiKey Part Number
3157-086-14SMR+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
086-14SMR+
Description
COAX CBL SMA TO SMA 14"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .086 14.00" (355.60mm)
Category
2nd Connector
Length
14.00" (355.60mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Blue
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C