086-24SMRSM+
DigiKey Part Number
3157-086-24SMRSM+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
086-24SMRSM+
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .086 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C