141-12SMRSM+
DigiKey Part Number
3157-141-12SMRSM+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
141-12SMRSM+
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C