DLW21SN181SQ2L
DigiKey Part Number
490-5139-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-5139-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5139-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW21SN181SQ2L
Description
CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 180 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DLW21SN181SQ2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
350mOhm
Manufacturer
Murata Electronics
Voltage Rating - DC
50V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Filter Type
Signal Line
Height (Max)
0.055" (1.40mm)
Number of Lines
2
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Impedance @ Frequency
180 Ohms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
330mA