F6N0.25BK200
DigiKey Part Number
1030-F6N0.25BK200-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N0.25BK200
Description
SELF WRAP 1/4" X 200' BLACK
Detailed Description
Self Wrap X 200' (60.96m) Black
Length
200' (60.96m)
Series
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Packaging
Box
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.250" (6.35mm)