MSP10A01100KGEJ is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 971
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 25
Bourns Inc.
In Stock: 3 758
100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
MSP10A01100KGEJ
DigiKey Part Number
MSP100KR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MSP10A01100KGEJ
Description
RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP
Detailed Description
Power Per Element
200mW
Series
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±2%
Size / Dimension
0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Height - Seated (Max)
0.195" (4.95mm)
Resistor-Ratio-Drift
±50ppm/°C