DPX205850DT-4152B2
DigiKey Part Number
445-15624-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-15624-1-ND - Cut Tape (CT)
445-15624-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX205850DT-4152B2
Description
RF DIPLEXER 877MHZ/4.125GHZ 0805
Detailed Description
RF Diplexer 174MHz ~ 1.58GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
EDA/CAD Models
DPX205850DT-4152B2 Models
Frequency Bands (Low / High)
174MHz ~ 1.58GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz