DPX252690DT-5031A1
DigiKey Part Number
445-174203-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174203-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174203-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX252690DT-5031A1
Description
RF DIPLEXER 829MHZ/2.2GHZ 1008
Detailed Description
RF Diplexer 698MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.69GHz 1008 (2520 Metric), 8 PC Pad
EDA/CAD Models
DPX252690DT-5031A1 Models
Frequency Bands (Low / High)
698MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.69GHz