MMZ1005AFZ181VT000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 957
Datasheet
180 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 150mA 1.6Ohm